diezinc.school-air.edu.pl
Sofiedals gruppbostad hudiksvall


 • Gruppboende Sofiedal. Sofiedalsvägen 5


 • Bemanning gruppbostad lss

  Sofiedals gruppbostad Backavägens gruppbostad i Sörforsa Forsa-Lunds gruppbostad Sofiedals gruppbostad är ett boende för äldre personer med intellektuell funktionsnedsättning. Boendet har plats för 6 boende. Vi har personal dygnet runt, dessutom finns en enhetschef och en administratör.

  Serviceboende hudiksvall

   Granebos gruppbostad; Hattmakarens servicebostad; Håstaborgs gruppbostad; Iggebo gruppbostad; Kapellvägens gruppbostad; Kolmos gruppbostad; Kristinebergsvägens gruppbostad; Lastagegatans gruppbostad; Namsos servicebostad; Rödebos gruppbostad; Skeppsdals servicebostad; Sofiedals gruppbostad; Sunnansjös gruppbostad; Trapphuset Stormyras.


  Lss boende hudiksvall

  Bostadsrättsföreningen Sofiedal. Bostadsrättsföreningen ligger i den nordvästra delen av Hudiksvall, i ett naturskönt område med närhet till centrum och hav. Avstånd till centrum - 15 minuters promenad. I föreningen finns ett hobbyrum, trevlig kvarterslokal, fräsch bastu & träningslokal.


  Gruppboende forsa

  Välkommen till Byvägens gruppbostad. Byvägens gruppbostad är ett boende för personer med intellektuell funktionsnedsättning. Vi har personal dygnet runt. Vi vill skapa en trygg och trevlig miljö, stödja och leda våra boende till positiv utveckling och vara lyhörda för boendes och önskemål och behov. Säkra besök under coronapandemin.

  50, HUDIKSVALL. Ålderdomshem Eklunden. Häradsvägen.

  2 rum Lägenhet på Sofiedalsvägen 1, Hudiksvalls kommun Hudiksvall - Sofiedal är såld.

  Gruppboende Sofiedal. Sofiedalsvägen 5

 • Sofiedals griftegård ligger norra Hudiksvall. På denna plats låg Hudiksvalls första kyrka och man kan se stenlämningar efter denna brevid Sofiedals gravkapell. Kyrkogården är stor och erbjuder många olika gravskick.
 • Hudiksvalls Kommun - Rödebo Gruppbostad

  Kristinebergsvägen är ett gruppboende inom Neuro- och Socialpsykiatrin som riktar sig till vuxna med psykiska funktionsnedsättningar. Det byggdes , har sex lägenheter och är beläget i Hudiksvall. Boendet har utbildad personal dygnet runt. All personal hr tystnadsplikt.


   Gruppbostad, Ja, Ja för

  HSB BRF Sofiedal i Hudiksvall är en äkta bostadsrättsförening i Hudiksvall som äger 1 fastighet med bostäder. Bostäder till salu i föreningen Slutpriser i föreningen Byggår Antal bostadsrätter st Antal hyresrätter 0 st Boarea bostadsrätter 11 m² Äkta förening Ja Markägande Friköpt Baserat på föreningens årsredovisning för

 • Bemanning gruppbostad lss

 • sofiedals gruppbostad hudiksvall